Logo_Web

Feriehus LK2202, Rubjerg, til 8 personer og 2 husdyr

Hus-ID: LK2202
Kronholmsvej 33, Rubjerg
8 gjester
2 soverom
1 baderom
Husdyr: Alle husdyr tilladt
Feriehus i Rubjerg, Nord­jyl­land, med plass til 8 voksne og 2 husdyr. Det er en hyggelig in­n­red­ning med bl.a. peis, og du finner også va­ske­ma­skin og op­p­va­sk­ma­skin i boligen.
Når du leier denne fe­ri­e­bo­li­gen får du tilgang til internett. Det er 2 200 meter til nærmeste strand og 4 500 meter til nærmeste in­nkjøps­mu­lighe­ter.
Boligen er på 140 m² og ligger på en 2 250 m² stor eiendom.

Andre fasiliteter

8 voksne
2 stk dyr
140 m² hus
Bygget i 1877
Renoverat i 2022
Peisovn
Elektrisk varme

Rom

Ak­ti­vi­tets­rum
Ba­de­væ­rel­se
Hems
Kjøkken
Soverom : 2
Stue

Avstander

2,2 km til stranden
2,5 km til re­stau­rant
5,7 km til golfbane

regler

Husdyr: Alle husdyr tilladt
Lading av elbil ikke tillatt
Røyking ikke tillatt

Inkludert i prisen

  • Av­be­stil­lings­for­sik­ring

  • Ren­gjø­ring inkludert

Destinasjon

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken

Velkommen til Løkken, hvor du kan nyte vakre kystlandskap og en livlig bymidte. Vårt dedikerte team kjenner området godt og hjelper deg med å finne den perfekte hytta. Enten du søker avslapning eller eventyr, er vi klare til å gjøre ferien din uforglemmelig. Opplev det beste av Nordjylland med oss som ditt lokale utleiefirma, og la oss sørge for at ferien din blir noe helt spesielt.

Feriepartner Løkken