Logo_Web

Feriehus 20508, Syd Samsø, til 4 personer

Hus-ID: 20508
Onsbjerg Vestermark 63, Syd Samsø
4 gjester
2 soverom
1 baderom
Husdyr: Kun tillatt med hund
Feriehus i Syd Samsø, Østjyl­land, med plass til 4 voksne. Det er en hyggelig in­n­red­ning med bl.a. peis, og du finner også va­ske­ma­skin og op­p­va­sk­ma­skin i boligen.
Når du leier denne fe­ri­e­bo­li­gen får du tilgang til internett. Det er 20 meter til nærmeste strand og 5 500 meter til nærmeste in­nkjøps­mu­lighe­ter.
Boligen er på 75 m² og ligger på en 810 m² stor eiendom.

Andre fasiliteter

4 voksne
75 m² hus
Bygget i 1936
Delvis renovert i 2016
810 m² grunn
Havutsikt
Panorama
Elektrisk varme

Rom

Ba­de­væ­rel­se
Kjøkken
Soverom : 2
Stue
Vin­ter­ha­ve

Avstander

20 m til kyst
5,5 km til re­stau­rant
8,3 km til golfbane
20 m til hav

regler

Husdyr: Kun tillatt med hund
Lading av elbil ikke tillatt
Røyking ikke tillatt

Inkludert i prisen

  • Av­be­stil­lings­for­sik­ring

  • Ren­gjø­ring inkludert

Destinasjon

Loading...

Feriepartner Samsø

473A6161 Websize
Øya er noe helt spesielt. Så snart dere sitter på fergen til Samsø, begynner ferien – så snart dere trår av fergen, går alt i et roligere tempo. Skuldrene senkes og fe­ri­estem­nin­gen på Kattegats perle, Samsø, setter inn. Her er små lokale byer med veiboder med lokale grønnsa­ker, her er koselige kafeer og de vakreste strender og ut­sikt­s­punk­ter. Vi kjenner hver krok av Samsø, vi kjenner nabohuset og vi kjenner kjøp­man­nen. Vi er klare til å fortelle om de små skjulte perlene på Samsø, som dere ikke kan lese om noe sted. Velkommen til Samsø.
Feriepartner Samsø